Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 11. krog 02.04.17
   TEKMA: NK Šampion B - NK Šmarje pri Jelšah 4 : 1 2 : 0
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Meh Blaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime
  1  Požun Kožel Anej (V)
  4  Šeško Simon
  6  Krajnc Jakob
  7  Ivanković Vid
  8  Drobne Maj (K)
  9  Lović Denis
  10  Potočnik Sergej
  11  Hodnik Nik Gašper
  12  Žolgar Jean Luka (V)
  14  Presinger Nik
  17  Jagodič Timotej
  18  Jazavac Mirza
  19  Malinger Martin
  21  Lončar Žak
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Gajšek Tristan (V)
  2  Golež Aljaž (K)
  5  Gaberšek Matija
  7  Gajser Alen
  8  Šumlak Blaž
  9  Murko Mihael
  10  Skale Uroš
  11  Planinšek Enej
  13  Grobin Jaka
  15  Mikez Tjaš
  18  Hercog Tilen
  19  Smole Šantek David
  20  Bračun Nik
  21  Lah Koštomaj Žan
  23  Uršič Bine
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Đorđevič Jure
   NK Šmarje pri Jelšah
   Hrastnik Zdravko
   STRELCI
   NK Šampion B
   1 : 0 17 - Jagodič Timotej (13')
   2 : 0 9 - Lović Denis (16')
   3 : 1 11 - Hodnik Nik Gašper (38')
   4 : 1 19 - Malinger Martin (47')
   NK Šmarje pri Jelšah
   2 : 1   2 - Golež Aljaž (34') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
    8 - Drobne Maj (55')
   NK Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   NK Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan