Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 10. krog 26.03.17
   TEKMA: NK Celje B - NK Šampion B 6 : 0 1 : 0
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 46
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje B
Priimek in ime Rojen
  3  Rakita Van 26.01.05
  4  Stjepanović Njegoš 09.02.05
  5  Crnković Nikola 06.12.05
  6  Memaj Ermal 12.05.06
  8  Jevšenak Florjan 06.04.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka (K) 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V) 14.09.05
  13  Mijošek Tino 16.07.05
  14  Grlić Niko 17.08.06
  16  Milanez Domen 18.08.05
  18  Šelih Hugo 28.09.06
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Požun Kožel Anej (V) 16.06.05
  2  Drobne Maj 29.03.05
  3  Presinger Nik 24.07.05
  5  Delić Nikola 06.12.05
  6  Lončar Žak 16.08.04
  7  Šeško Simon 28.05.04
  8  Jazavac Mirza 28.03.05
  9  Hodnik Nik Gašper (K) 02.05.05
  10  Krajnc Jakob 29.05.05
  12  Cvek Blaž (V) 02.08.05
  14  Kolar Jan 24.04.04
  15  Liković Noel 19.12.05
  16  Gajšek Ruben-Timej 08.05.05
  19  Malinger Martin 01.02.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje B
   Bojović Darko
   NK Šampion B
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   NK Celje B
   2 : 0 14 - Grlić Niko (34')
   3 : 0 10 - Mlakar Luka (44')
   4 : 0 18 - Šelih Hugo (55')
   5 : 0 9 - Šarlah Enej (57')
   6 : 0 3 - Rakita Van (58')
   NK Šampion B
   1 : 0   1 - Požun Kožel Anej (18')  AG
   OPOMINJANI
   NK Celje B
   NK Šampion B
   IZKLJUČENI
   NK Celje B
   NK Šampion B
   MENJAVE
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan