Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 10. krog 26.03.17
   TEKMA: NK Hrastnik - NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2 1 : 2
   Kraj: Hrastnik - NK Hrastnik    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Turanović Armin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  0  Činžar Žiga 10.05.05
  11  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  13  Hercegovac Alan 29.06.06
  14  Lučić Kikić Žan (K) 22.08.04
  15  Jeršin Miha 03.10.06
  17  Hafner Luka 09.04.05
  27  Kicaj Fidan 01.10.04
  32  Bytyqi Egonis 13.12.04
  33  Bajramović Alen 01.05.04
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Seidl Žan (V) 15.12.05
  2  Golež Aljaž (K) 19.11.04
  3  Grobin Jaka 07.09.05
  5  Gaberšek Matija 09.05.04
  7  Šumlak Blaž 09.01.04
  8  Smole Šantek David 24.02.04
  9  Murko Mihael 22.01.04
  10  Skale Uroš 04.07.05
  11  Planinšek Enej 24.07.04
  13  Hercog Tilen 09.08.05
  15  Antlej Žan 23.04.05
  17  Lah Koštomaj Žan 30.01.04
  18  Mikez Tjaš 02.08.05
  20  Bračun Nik 05.09.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   NK Šmarje pri Jelšah
   Hrastnik Zdravko
   STRELCI
   NK Hrastnik
   1 : 1 33 - Bajramović Alen (41')
   NK Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   2 - Golež Aljaž (16') 
   1 : 2   11 - Planinšek Enej (43') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
   NK Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   NK Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan