Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 10. krog 26.03.17
   TEKMA: NŠ NK Krško B - NŠ NK Krško C 6 : 1 6 : 1
   Kraj: Krško - Športni park Matija Gubec - umetna trava    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Vozlič David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime Rojen
  2  Kodrič Jernej 01.01.05
  10  Kržan Luka 20.02.06
  11  Meze Tai 14.06.06
  13  Abram Sani 06.11.04
  18  Čučnik Robert 20.07.04
  19  Božič Jure 03.07.05
  21  Božič Sergej 01.01.05
  23  Medved Val (V) 14.02.05
  26  Ilinčić Nikola 25.08.05
  40  Planinc David 12.05.04
  90  Srpčič Nik 21.04.05
  97  Katič Patrik (K) 05.04.05
  98  Dubrić Sanjin 21.12.05
   NŠ NK Krško C
Priimek in ime Rojen
  2  Mlakar Metelko Nik 23.05.04
  5  Lenič Leon 17.03.06
  6  Bratkovič Erik 24.08.04
  7  Vidmar Anže 09.07.05
  8  Bajrektarević Sarim 21.02.05
  9  Jakše Urban Urh 08.08.05
  11  Miklič Aljaž 10.02.04
  12  Prebejšek Nejc 10.10.04
  18  Janc Rok 14.07.04
  20  Bahč Beno 30.03.04
  22  Tršinar Martin 11.11.05
  33  Omerzu Samo (V,K) 29.05.05
  34  Kmetič Maj 12.05.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško B
   Zore Janoš
   NŠ NK Krško C
   Brečko Tomaž
   STRELCI
   NŠ NK Krško B
   1 : 0 18 - Čučnik Robert (5')
   2 : 0 19 - Božič Jure (6')
   3 : 0 10 - Kržan Luka (9')
   4 : 1 18 - Čučnik Robert (52')
   5 : 1 40 - Planinc David (56')
   NŠ NK Krško C
   3 : 1   6 - Bratkovič Erik (12') 
   6 : 1   2 - Mlakar Metelko Nik (58')  AG
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško B
   NŠ NK Krško C
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško B
   NŠ NK Krško C
   MENJAVE
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško C
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan