Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 8. krog 20.11.16
   TEKMA: NK Celje B - Brežice 1919 B 11 : 0 7 : 0
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Krog Borut
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje B
Priimek in ime
  2  Rezar Matevž
  4  Stjepanović Njegoš
  5  Crnković Nikola
  6  Rakita Van
  7  Bohinec Kopitar Svit
  8  Jevšenak Florjan (K)
  9  Šarlah Enej
  10  Mlakar Luka
  11  Benedejčič Matevž
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V)
  13  Mijošek Tino
  15  Selčan Tit
  16  Milanez Domen
  17  Sitar Tian
   Brežice 1919 B
Priimek in ime
  1  Travnikar Žan (V)
  2  Denžič David
  3  Gregel Naj
  4  Bibič Maj
  5  Hervol Žiga (K)
  6  Pavlovič Vid
  7  Mitič Tian
  8  Kranjčič Gal
  9  Klarić Aleks
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje B
   Bojović Darko
   Brežice 1919 B
   Mlakar Alojz
   STRELCI
   NK Celje B
   1 : 0 11 - Benedejčič Matevž (7')
   2 : 0 8 - Jevšenak Florjan (9')
   3 : 0 4 - Stjepanović Njegoš (11')
   4 : 0 11 - Benedejčič Matevž (12')
   5 : 0 10 - Mlakar Luka (16')
   6 : 0 4 - Stjepanović Njegoš (21')
   7 : 0 13 - Mijošek Tino (28')
   8 : 0 9 - Šarlah Enej (32')
   9 : 0 6 - Rakita Van (41')
   10 : 0 7 - Bohinec Kopitar Svit (48')
   11 : 0 16 - Milanez Domen (59')
   Brežice 1919 B
   OPOMINJANI
   NK Celje B
   Brežice 1919 B
   IZKLJUČENI
   NK Celje B
   Brežice 1919 B
   MENJAVE
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
   Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan