Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 9. krog 30.10.16
   TEKMA: NŠ NK Krško C - NK Imeno 0 : 2 0 : 0
   Kraj: Krško - Športni park Matija Gubec - umetna trava    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško C
Priimek in ime Rojen
  10  Kržan Luka 20.02.06
  16  Pirc Nik 29.08.06
  18  Golob Gal 17.06.06
  20  Gabrič Aljaž 25.07.04
  23  Janc Rok 14.07.04
  28  Prebejšek Nejc 10.10.04
  30  Molan Tim 18.06.04
  33  Omerzu Samo (V) 29.05.05
  45  Tršinar Martin (K) 11.11.05
  66  Dernač Žan 04.12.04
  77  Jakše Urban Urh 08.08.05
  88  Vidmar Anže 09.07.05
  89  Bajrektarević Sarim 21.02.05
  93  Miklič Aljaž 10.02.04
  94  Fila Lovro 28.10.06
  95  Krošelj Denis 29.01.05
   NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Turk Anže (V) 07.12.05
  4  Juričan Miha 23.01.04
  5  Ledinek Marcel 09.11.05
  6  Švajger Miha 21.04.04
  11  Perc Patrik 23.11.04
  15  Verboten Teo 26.10.04
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  26  Goršek Tim 07.05.05
  27  Kolar Žiga 19.08.05
  28  Toplišek Žan (K) 30.11.04
  29  Pavlić Žan 01.08.05
  31  Urlep Blaž 03.01.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško C
   Zore Janoš
   NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   NŠ NK Krško C
   NK Imeno
   0 : 1   28 - Toplišek Žan (42') 
   0 : 2   11 - Perc Patrik (51') 
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško C
   NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško C
   NK Imeno
   MENJAVE
   NŠ NK Krško C
  Minuta  Igralec
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
NK Šampion : NK Šmartno 1928 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan