Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 9. krog 30.10.16
   TEKMA: NK Celje B - NK Hrastnik 10 : 2 4 : 1
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Šašivarević Ermin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje B
Priimek in ime
  1  Ravnak Denis (V)
  2  Rezar Matevž
  4  Stjepanović Njegoš
  5  Crnković Nikola
  7  Bohinec Kopitar Svit
  8  Jevšenak Florjan (K)
  9  Šarlah Enej
  10  Mlakar Luka
  11  Benedejčič Matevž
  15  Selčan Tit
  17  Sitar Tian
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  4  Stiblik Goran (K)
  5  Marcen Žiga
  8  Privšek Nia Gaia
  12  Zavrašek Val Rudi (V)
  13  Hercegovac Alan
  14  Lučić Kikić Žan
  15  Jeršin Miha
  17  Hafner Luka
  27  Hauptman Kristijan
  28  Bleković Elvis
  29  Golob Iztok
  32  Činžar Žiga
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje B
   Bojović Darko
   NK Hrastnik
   Privšek Franc
   STRELCI
   NK Celje B
   1 : 1 9 - Šarlah Enej (3')
   2 : 1 9 - Šarlah Enej (13')
   3 : 1 11 - Benedejčič Matevž (17')
   4 : 1 8 - Jevšenak Florjan (23')
   5 : 1 9 - Šarlah Enej (34')
   6 : 1 4 - Stjepanović Njegoš (35')
   7 : 1 2 - Rezar Matevž (38')
   8 : 2 15 - Selčan Tit (45')
   9 : 2 7 - Bohinec Kopitar Svit (55')
   10 : 2 15 - Selčan Tit (59')
   NK Hrastnik
   0 : 1   8 - Privšek Nia Gaia (1') 
   7 : 2   27 - Hauptman Kristijan (42') 
   OPOMINJANI
   NK Celje B
   NK Hrastnik
   IZKLJUČENI
   NK Celje B
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan