Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 9. krog 30.10.16
   TEKMA: Mons Claudius - NK Radeče 1 : 6 0 : 3
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec-umetna trava    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Golež Tomaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  1  Tramšek Jan (V) 23.11.05
  3  Močnik Jure 19.07.04
  4  Kos Sebastijan 19.11.04
  6  Kores Tilen 25.06.05
  7  Vreš Alen 03.02.04
  9  Šturbej Luka 08.09.05
  10  Očko Žiga 16.05.06
  11  Krivec Enej (K) 18.07.05
  13  Dragaš Žiga 05.09.05
  17  Smeh Dominik 20.09.05
   NK Radeče
Priimek in ime Rojen
  1  Lipec Kristijan (V) 19.05.05
  2  Lapornik Val Anton 23.06.05
  4  Čolić Peter 02.10.05
  6  Šemić Elmin 24.07.06
  8  Dornik Aljaž (K) 11.02.04
  9  Rainer Jaka 25.03.05
  10  Rak Miha 22.08.04
  11  Tratar Blaž 24.01.05
  20  Esih Patrik 16.10.05
  21  Esih Nejc 03.06.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Krivec Andrej
   NK Radeče
   Pukl Igor
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 3 10 - Očko Žiga (36')
   NK Radeče
   0 : 1   4 - Čolić Peter (4') 
   0 : 2   11 - Tratar Blaž (25') 
   0 : 3   6 - Šemić Elmin (30') 
   1 : 4   4 - Čolić Peter (45') 
   1 : 5   4 - Čolić Peter (47') 
   1 : 6   2 - Lapornik Val Anton (56')  11m
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   NK Radeče
    4 - Čolić Peter (52')
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   NK Radeče
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
NK Šampion : NK Šmartno 1928 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan