Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 8. krog 23.10.16
   TEKMA: NK Radeče - NK Šmarje pri Jelšah 4 : 6 4 : 1
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime
  1  Lipec Kristijan (V)
  2  Lapornik Val Anton
  4  Čolić Peter
  6  Šemić Elmin
  8  Dornik Aljaž (K)
  9  Rainer Jaka
  10  Rak Miha
  11  Tratar Blaž
  20  Esih Patrik
  21  Esih Nejc
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Gajšek Tristan (V)
  2  Golež Aljaž (K)
  3  Hercog Tilen
  4  Murko Mihael
  5  Gaberšek Matija
  6  Planinšek Enej
  7  Gajser Alen
  9  Grobin Jaka
  11  Seidl Žan
  14  Mikez Tjaš
  17  Lah Koštomaj Žan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Radeče
   Pukl Igor
   NK Šmarje pri Jelšah
   Hrastnik Zdravko
   STRELCI
   NK Radeče
   1 : 0 11 - Tratar Blaž (5')
   2 : 0 11 - Tratar Blaž (11')
   4 : 1 4 - Čolić Peter (26')
   NK Šmarje pri Jelšah
   3 : 0   6 - Planinšek Enej (16')  AG
   3 : 1   7 - Gajser Alen (19') 
   4 : 2   2 - Golež Aljaž (44') 
   4 : 3   7 - Gajser Alen (45') 
   4 : 4   7 - Gajser Alen (47') 
   4 : 5   7 - Gajser Alen (49') 
   4 : 6   2 - Golež Aljaž (50') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče
    21 - Esih Nejc (42')
   NK Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   NK Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan