Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga CMC TS 2007/08
  Zapisnik: 6. krog 02.10.07
   TEKMA: Mons Claudius - Hrastnik 0:4 (0:4)
   Kraj: Rogatec - Rogatec    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Močenik Peter
   1. pomočnik: Jovanović Stevo
   2. pomočnik: Vizjak Benjamin
   Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  4  Egartner Denis 28.10.92
  7  Mikša Domen 21.10.91
  8  Mikolič Tomaž 20.07.91
  9  Vogrinčič Alen (K) 07.03.89
  11  Zdovc Žan 16.12.92
  13  Krog Borut 23.06.91
  14  Volavšek Klemen 05.09.91
  15  Drofenik Jan 17.09.89
  17  Močnik Matej 06.10.92
  18  Fišer Robert 25.06.93
  24  Močnik Primož (V) 06.10.92
   Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  1  Martinčič Matej (V) 20.09.92
  3  Halilagić Adnan 03.09.91
  8  Kropec Luka 12.02.91
  9  Habe Tadej 25.05.91
  10  Gošte Matic 21.12.91
  11  Drolc Patrick (K) 23.04.90
  13  Stjepić Darko 15.05.90
  14  Selimovič Esmir 12.12.90
  16  Dovjak Denis 05.07.93
  19  Beganović Danijel 06.07.89
  20  Bašič Alvin 07.04.90
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  17  Klepej Klemen 23.02.93
   TRENER
   Mons Claudius
   Hrastnik
   STRELCI
   Mons Claudius
   Hrastnik
   0:1   14 - Selimovič Esmir (6') 
   0:2   19 - Beganović Danijel (35') 
   0:3   9 - Habe Tadej (38') 
   0:4   11 - Drolc Patrick (45') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   Hrastnik
    3 - Halilagić Adnan (49')
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   Hrastnik
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   Hrastnik
  Minuta  Igralec
  71'     17 - Klepej Klemen
       9 - Habe Tadej
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
NK Šampion : NK Šmartno 1928 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan