Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 8. krog 23.10.16
   TEKMA: NK Hrastnik - NŠ NK Krško B 2 : 1 1 : 1
   Kraj: Hrastnik - NK Hrastnik    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Sedlarevič Nikodin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  1  Šurina Jakob (V) 27.09.05
  4  Stiblik Goran 16.03.04
  5  Marcen Žiga 03.02.04
  8  Privšek Nia Gaia 07.04.06
  12  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  13  Hercegovac Alan 29.06.06
  14  Lučić Kikić Žan (K) 22.08.04
  15  Jeršin Miha 03.10.06
  17  Hafner Luka 09.04.05
  18  Hauptman Kristijan 07.10.06
  19  Fazlić Alen 19.10.06
  20  Bytyqi Egonis 13.12.04
  28  Bleković Elvis 01.08.04
  29  Golob Iztok 25.01.04
  33  Činžar Žiga 10.05.05
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime Rojen
  12  Urek Jan (V) 09.11.04
  13  Abram Sani 06.11.04
  16  Cerovšek Matej (V) 24.01.04
  18  Čučnik Robert 20.07.04
  19  Božič Jure 03.07.05
  21  Božič Sergej 01.01.05
  25  Ficko Maj 29.08.04
  26  Mlakar Metelko Nik 23.05.04
  27  Pribožič Tim 17.11.04
  40  Planinc David 12.05.04
  97  Katič Patrik 05.04.05
  98  Dubrić Sanjin 21.12.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Hrastnik
   Privšek Franc
   NŠ NK Krško B
   Zore Janoš
   STRELCI
   NK Hrastnik
   0 : 1 5 - Marcen Žiga (15')AG
   1 : 1 8 - Privšek Nia Gaia (20')
   2 : 1 29 - Golob Iztok (48')
   NŠ NK Krško B
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
   NŠ NK Krško B
    40 - Planinc David (58')
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
20. krog 22.04.17
Dravinja : Mons Claudius 0 : 1
NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3
NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1
NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0
NK Dravograd : Maribor B 1 : 4
NK Šampion : AjDAS Lenart 4 : 0
ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan