Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 7. krog 20.10.16
   TEKMA: NŠ NK Krško B - Brežice 1919 B 10 : 1 4 : 1
   Kraj: Krško - Športni park Matija Gubec - umetna trava    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Sedlarevič Nikodin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime
  11  Bratkovič Erik
  12  Urek Jan (V)
  13  Abram Sani
  16  Cerovšek Matej (V)
  18  Čučnik Robert
  19  Božič Jure
  20  Bahč Adrijan
  21  Božič Sergej
  25  Ficko Maj
  27  Pribožič Tim
  40  Planinc David
  46  Mlakar Metelko Nik
  50  Černe Gašper
  90  Srpčič Nik
  97  Katič Patrik (K)
  99  Bračun Urban
   Brežice 1919 B
Priimek in ime
  1  Klarić Aleks (V)
  33  Vincek Jan
  35  Baškovič Nil
  36  Zupančič Alex
  37  Gregel Naj
  38  Kranjčič Gal
  39  Denžič David
  51  Mitič Tian
  52  Vrstovšek Maj (K)
  53  Hervol Žiga
  55  Pavlovič Vid
  56  Bibič Maj
  59  Travnikar Žan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško B
   Zore Janoš
   Brežice 1919 B
   Miljanović Saša
   STRELCI
   NŠ NK Krško B
   1 : 1 18 - Čučnik Robert (12')
   2 : 1 18 - Čučnik Robert (15')
   3 : 1 19 - Božič Jure (18')
   4 : 1 11 - Bratkovič Erik (29')
   6 : 1 99 - Bračun Urban (40')
   7 : 1 90 - Srpčič Nik (49')
   8 : 1 18 - Čučnik Robert (53')
   9 : 1 97 - Katič Patrik (55')
   10 : 1 25 - Ficko Maj (56')
   Brežice 1919 B
   0 : 1   52 - Vrstovšek Maj (1') 
   5 : 1   59 - Travnikar Žan (34')  AG
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško B
   Brežice 1919 B
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško B
   Brežice 1919 B
   MENJAVE
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
   Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan