Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 7. krog 16.10.16
   TEKMA: NK Celje B - NK Radeče 8 : 1 4 : 1
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Mitrovič Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje B
Priimek in ime Rojen
  1  Ravnak Denis (V) 14.02.05
  2  Rezar Matevž 17.01.05
  4  Stjepanović Njegoš 09.02.05
  5  Crnković Nikola 06.12.05
  6  Rakita Van 26.01.05
  7  Bohinec Kopitar Svit 08.02.05
  8  Jevšenak Florjan (K) 06.04.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Brecl Ojsteršek Urban 14.09.05
  15  Selčan Tit 26.04.05
  16  Milanez Domen 18.08.05
  17  Sitar Tian 01.02.05
   NK Radeče
Priimek in ime Rojen
  1  Lipec Kristijan (V) 19.05.05
  2  Lapornik Val Anton 23.06.05
  7  Esih Patrik 16.10.05
  8  Dornik Aljaž (K) 11.02.04
  9  Rainer Jaka 25.03.05
  10  Rak Miha 22.08.04
  11  Tratar Blaž 24.01.05
  19  Čolić Peter 02.10.05
  20  Esih Nejc 03.06.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje B
   Bojović Darko
   NK Radeče
   Pukl Igor
   STRELCI
   NK Celje B
   1 : 1 7 - Bohinec Kopitar Svit (2')
   2 : 1 7 - Bohinec Kopitar Svit (3')
   3 : 1 7 - Bohinec Kopitar Svit (14')
   4 : 1 15 - Selčan Tit (19')
   5 : 1 8 - Jevšenak Florjan (32')
   6 : 1 9 - Šarlah Enej (39')
   7 : 1 8 - Jevšenak Florjan (55')
   8 : 1 11 - Benedejčič Matevž (60')
   NK Radeče
   0 : 1   19 - Čolić Peter (1') 
   OPOMINJANI
   NK Celje B
   NK Radeče
   IZKLJUČENI
   NK Celje B
   NK Radeče
   MENJAVE
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan