Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 7. krog 16.10.16
   TEKMA: NŠ NK Krško C - NK Hrastnik 4 : 2 1 : 1
   Kraj: Krško - Športni park Matija Gubec - umetna trava    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Sedlarevič Nikodin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško C
Priimek in ime Rojen
  10  Prebejšek Nejc 10.10.04
  11  Švalj Luka 15.08.04
  15  Pacek Domen 02.02.06
  16  Pirc Nik 29.08.06
  18  Golob Gal 17.06.06
  33  Omerzu Samo (V) 29.05.05
  45  Tršinar Martin (K) 11.11.05
  77  Jakše Urban Urh 08.08.05
  88  Vidmar Anže 09.07.05
  89  Bajrektarević Sarim 21.02.05
  93  Miklič Aljaž 10.02.04
  95  Krošelj Denis 29.01.05
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  1  Šurina Jakob (V) 27.09.05
  4  Stiblik Goran 16.03.04
  8  Privšek Nia Gaia 07.04.06
  12  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  13  Hercegovac Alan 29.06.06
  14  Lučić Kikić Žan 22.08.04
  17  Hafner Luka 09.04.05
  28  Hauptman Kristijan 07.10.06
  29  Golob Iztok (K) 25.01.04
  33  Činžar Žiga 10.05.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško C
   Zore Janoš
   NK Hrastnik
   Privšek Franc
   STRELCI
   NŠ NK Krško C
   1 : 1 77 - Jakše Urban Urh (23')
   2 : 2 89 - Bajrektarević Sarim (43')
   3 : 2 45 - Tršinar Martin (56')
   4 : 2 16 - Pirc Nik (59')
   NK Hrastnik
   0 : 1   33 - Činžar Žiga (15') 
   1 : 2   14 - Lučić Kikić Žan (40')  11m
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško C
   NK Hrastnik
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško C
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   NŠ NK Krško C
  Minuta  Igralec
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan