Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: NK Radeče - NŠ NK Krško B 1 : 11 0 : 7
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Jakop Izidor
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime Rojen
  1  Lipec Kristijan (V) 19.05.05
  2  Lapornik Val Anton 23.06.05
  6  Čolić Peter 02.10.05
  8  Dornik Aljaž (K) 11.02.04
  9  Rainer Jaka 25.03.05
  10  Rak Miha 22.08.04
  11  Tratar Blaž 24.01.05
  19  Esih Patrik 16.10.05
  20  Esih Nejc 03.06.04
  21  Šemić Elmin 24.07.06
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime Rojen
  16  Cerovšek Matej (V) 24.01.04
  18  Čučnik Robert 20.07.04
  19  Božič Jure 03.07.05
  20  Bahč Adrijan 25.08.05
  24  Urek Jan 09.11.04
  25  Ficko Maj 29.08.04
  27  Pribožič Tim 17.11.04
  40  Planinc David 12.05.04
  46  Mlakar Metelko Nik 23.05.04
  97  Katič Patrik (K) 05.04.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Radeče
   Pukl Igor
   NŠ NK Krško B
   Zore Janoš
   STRELCI
   NK Radeče
   1 : 7 20 - Esih Nejc (33')
   NŠ NK Krško B
   0 : 1   25 - Ficko Maj (1') 
   0 : 2   40 - Planinc David (6') 
   0 : 3   20 - Bahč Adrijan (7') 
   0 : 4   97 - Katič Patrik (8') 
   0 : 5   19 - Božič Jure (9') 
   0 : 6   24 - Urek Jan (28') 
   0 : 7   97 - Katič Patrik (30') 
   1 : 8   24 - Urek Jan (44') 
   1 : 9   18 - Čučnik Robert (54') 
   1 : 10   97 - Katič Patrik (55') 
   1 : 11   18 - Čučnik Robert (59') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
NK Šampion : NK Šmartno 1928 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan