Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: NK Hrastnik - NK Šampion B 1 : 3 1 : 2
   Kraj: Hrastnik - NK Hrastnik    Gledalcev: 45
   1. sodnik: Mitrovič Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  1  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  4  Stiblik Goran 16.03.04
  5  Marcen Žiga (K) 03.02.04
  8  Privšek Nia Gaia 07.04.06
  11  Hauptman Kristijan 07.10.06
  12  Šurina Jakob (V) 27.09.05
  13  Hercegovac Alan 29.06.06
  14  Lučić Kikić Žan 22.08.04
  15  Jeršin Miha 03.10.06
  17  Hafner Luka 09.04.05
  28  Bytyqi Egonis 13.12.04
  29  Golob Iztok 25.01.04
  32  Činžar Žiga 10.05.05
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Žolgar Jean Luka (V) 23.04.04
  2  Kusić Aleksandar Sven 02.06.05
  3  Kolar Jan 24.04.04
  4  Hodnik Nik Gašper (K) 02.05.05
  5  Potočnik Sergej 10.04.04
  6  Jagodič Timotej 27.03.04
  7  Liković Noel 19.12.05
  8  Lončar Žak 16.08.04
  9  Selčan Urh 20.05.05
  10  Krajnc Jakob 29.05.05
  12  Cvek Blaž (V) 02.08.05
  13  Lović Denis 18.04.05
  14  Cizej Erik 30.09.04
  17  Drobne Maj 29.03.05
  18  Jazavac Mirza 28.03.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Hrastnik
   Privšek Franc
   NK Šampion B
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   NK Hrastnik
   1 : 2 28 - Bytyqi Egonis (29')
   NK Šampion B
   0 : 1   14 - Cizej Erik (14') 
   0 : 2   14 - Cizej Erik (15') 
   1 : 3   18 - Jazavac Mirza (50') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
   NK Šampion B
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   NK Šampion B
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan