Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: Mons Claudius - NK Celje B 0 : 5 0 : 2
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec-umetna trava    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Vozlič David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  1  Tramšek Jan (V) 23.11.05
  2  Kos Aljaž 05.09.06
  3  Močnik Jure 19.07.04
  4  Kos Sebastijan 19.11.04
  5  Prevolšek Jaka 28.04.05
  6  Kores Tilen 25.06.05
  7  Vreš Alen 03.02.04
  9  Šturbej Luka 08.09.05
  10  Očko Žiga 16.05.06
  11  Krivec Enej (K) 18.07.05
  13  Dragaš Žiga 05.09.05
  15  Režek Gregor 06.01.05
  17  Smeh Dominik 20.09.05
   NK Celje B
Priimek in ime Rojen
  1  Ravnak Denis (V) 14.02.05
  3  Štante Elio - Martin 12.05.05
  5  Crnković Nikola 06.12.05
  6  Rakita Van 26.01.05
  7  Bohinec Kopitar Svit 08.02.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka (K) 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Brecl Ojsteršek Urban 14.09.05
  15  Selčan Tit 26.04.05
  16  Milanez Domen 18.08.05
  17  Sitar Tian 01.02.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Krivec Andrej
   NK Celje B
   Bojović Darko
   STRELCI
   Mons Claudius
   NK Celje B
   0 : 1   9 - Šarlah Enej (1') 
   0 : 2   7 - Bohinec Kopitar Svit (12') 
   0 : 3   6 - Rakita Van (37') 
   0 : 4   9 - Šarlah Enej (41') 
   0 : 5   3 - Štante Elio - Martin (50') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   NK Celje B
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   NK Celje B
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
NK Šampion : NK Šmartno 1928 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan