Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 5. krog 02.10.16
   TEKMA: NK Šampion B - Brežice 1919 B 8 : 0 5 : 0
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Vozlič Darko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Požun Kožel Anej (V) 16.06.05
  2  Jagodič Timotej 27.03.04
  3  Lović Denis 18.04.05
  5  Malinger Martin 01.02.04
  6  Delić Nikola 06.12.05
  8  Potočnik Sergej 10.04.04
  9  Hodnik Nik Gašper (K) 02.05.05
  10  Krajnc Jakob 29.05.05
  12  Žolgar Jean Luka (V) 23.04.04
  14  Jazavac Mirza 28.03.05
  15  Lončar Žak 16.08.04
  16  Kusić Aleksandar Sven 02.06.05
  17  Ivanković Vid 08.02.04
  18  Kolar Jan 24.04.04
  19  Cizej Erik 30.09.04
   Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Klarić Aleks (V) 22.08.06
  3  Pavlovič Vid (K) 21.09.05
  4  Vrstovšek Maj 13.02.04
  5  Vincek Jan 25.11.04
  6  Denžič David 12.02.05
  8  Travnikar Žan 12.06.05
  9  Mitič Tian 10.06.06
  10  Hervol Žiga 06.07.06
  11  Kranjčič Gal 12.02.06
  13  Zupančič Alex 30.07.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Đorđevič Jure
   Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   NK Šampion B
   1 : 0 5 - Malinger Martin (3')
   2 : 0 18 - Kolar Jan (7')
   3 : 0 14 - Jazavac Mirza (20')
   4 : 0 5 - Malinger Martin (21')
   5 : 0 3 - Lović Denis (26')
   6 : 0 5 - Malinger Martin (44')11m
   7 : 0 18 - Kolar Jan (45')
   8 : 0 8 - Potočnik Sergej (60')
   Brežice 1919 B
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
   Brežice 1919 B
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   Brežice 1919 B
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan