Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 5. krog 02.10.16
   TEKMA: NK Celje B - NK Šmarje pri Jelšah 6 : 0 5 : 0
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Vozlič David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje B
Priimek in ime Rojen
  1  Ravnak Denis (V) 14.02.05
  2  Rezar Matevž 17.01.05
  3  Štante Elio - Martin 12.05.05
  4  Stjepanović Njegoš 09.02.05
  5  Crnković Nikola 06.12.05
  7  Bohinec Kopitar Svit 08.02.05
  8  Jevšenak Florjan 06.04.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Brecl Ojsteršek Urban (K) 14.09.05
  13  Mijošek Tino 16.07.05
  15  Selčan Tit 26.04.05
  16  Milanez Domen 18.08.05
  17  Sitar Tian 01.02.05
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Gajšek Tristan (V) 23.08.05
  2  Golež Aljaž 19.11.04
  3  Hercog Tilen 09.08.05
  4  Murko Mihael 22.01.04
  5  Gaberšek Matija 09.05.04
  7  Gajser Alen 14.12.04
  8  Planinšek Enej 24.07.04
  9  Grobin Jaka 07.09.05
  10  Skale Uroš 04.07.05
  11  Seidl Žan 15.12.05
  13  Uršič Bine 13.01.04
  17  Lah Koštomaj Žan (K) 30.01.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje B
   Bojović Darko
   NK Šmarje pri Jelšah
   Hrastnik Zdravko
   STRELCI
   NK Celje B
   1 : 0 9 - Šarlah Enej (1')
   2 : 0 9 - Šarlah Enej (5')
   4 : 0 16 - Milanez Domen (24')
   5 : 0 11 - Benedejčič Matevž (28')
   6 : 0 11 - Benedejčič Matevž (54')
   NK Šmarje pri Jelšah
   3 : 0   5 - Gaberšek Matija (10')  AG
   OPOMINJANI
   NK Celje B
   NK Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   NK Celje B
   NK Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan