Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 5. krog 02.10.16
   TEKMA: NK Hrastnik - NK Imeno 8 : 2 4 : 0
   Kraj: Hrastnik - NK Hrastnik    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  1  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  2  Privšek Nia Gaia 07.04.06
  4  Stiblik Goran 16.03.04
  5  Marcen Žiga (K) 03.02.04
  13  Hercegovac Alan 29.06.06
  14  Lučić Kikić Žan 22.08.04
  15  Šurina Jakob 27.09.05
  17  Hafner Luka 09.04.05
  20  Bytyqi Egonis 13.12.04
  29  Golob Iztok 25.01.04
  31  Muratović Ajda 08.01.05
  32  Činžar Žiga 10.05.05
   NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Pavlić Žan (V) 01.08.05
  4  Juričan Miha 23.01.04
  5  Ledinek Marcel 09.11.05
  11  Perc Patrik 23.11.04
  15  Verboten Teo 26.10.04
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  26  Goršek Tim 07.05.05
  27  Kolar Žiga 19.08.05
  28  Toplišek Žan (K) 30.11.04
  31  Urlep Blaž 03.01.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Hrastnik
   Privšek Franc
   NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   NK Hrastnik
   1 : 0 20 - Bytyqi Egonis (3')
   2 : 0 29 - Golob Iztok (10')
   3 : 0 20 - Bytyqi Egonis (12')
   4 : 0 20 - Bytyqi Egonis (16')
   5 : 0 29 - Golob Iztok (37')
   6 : 0 20 - Bytyqi Egonis (47')
   7 : 0 14 - Lučić Kikić Žan (49')
   8 : 0 5 - Marcen Žiga (58')
   NK Imeno
   8 : 1   28 - Toplišek Žan (58') 
   8 : 2   27 - Kolar Žiga (59') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
   NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   NK Imeno
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
15. krog 18.03.17
Maribor B : Mons Claudius 2 : 1
NK Rogaška : NK Dravograd 2 : 2
S.Rojko Dobrovce : NK Šampion 1 : 0
Korotan Prevalje : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1
ŠD Videm : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
NK Šmartno 1928 : AjDAS Lenart 0 : 3
NK ZU-VIL Brunšvik : Dravinja 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan