Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 4. krog 25.09.16
   TEKMA: NK Radeče - NK Šampion B 0 : 6 0 : 3
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Šašivarević Ermin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime Rojen
  1  Lipec Kristijan (V) 19.05.05
  2  Lapornik Val Anton 23.06.05
  6  Čolić Peter 02.10.05
  7  Rak Miha 22.08.04
  8  Dornik Aljaž 11.02.04
  9  Rainer Jaka 25.03.05
  11  Tratar Blaž 24.01.05
  18  Esih Patrik 16.10.05
  20  Esih Nejc (K) 03.06.04
  21  Šemić Elmin 24.07.06
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Požun Kožel Anej (V) 16.06.05
  2  Lončar Žak (K) 16.08.04
  3  Drobne Maj 29.03.05
  4  Presinger Nik 24.07.05
  6  Hodnik Nik Gašper 02.05.05
  7  Malinger Martin 01.02.04
  8  Kolar Jan 24.04.04
  9  Cizej Erik 30.09.04
  10  Krajnc Jakob 29.05.05
  11  Jagodič Timotej 27.03.04
  12  Cvek Blaž 02.08.05
  13  Delić Nikola 06.12.05
  14  Jazavac Mirza 28.03.05
  16  Lović Denis 18.04.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Radeče
   Pukl Igor
   NK Šampion B
   Štorman Matic
   STRELCI
   NK Radeče
   0 : 5 1 - Lipec Kristijan (42')AG
   NK Šampion B
   0 : 1   8 - Kolar Jan (8') 
   0 : 2   6 - Hodnik Nik Gašper (15') 
   0 : 3   16 - Lović Denis (22') 
   0 : 4   7 - Malinger Martin (41') 
   0 : 6   14 - Jazavac Mirza (53') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče
   NK Šampion B
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   NK Šampion B
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan