Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 4. krog 25.09.16
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - NŠ NK Krško B 2 : 7 0 : 2
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Vozlič Darko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Gajšek Tristan (V)
  2  Golež Aljaž
  3  Hercog Tilen
  4  Murko Mihael (K)
  5  Gaberšek Matija
  6  Bizjak Jure
  7  Gajser Alen
  8  Planinšek Enej
  9  Grobin Jaka
  10  Skale Uroš
  11  Seidl Žan
  13  Uršič Bine
  14  Mikez Tjaš
  17  Lah Koštomaj Žan
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime
  10  Černe Gašper
  12  Urek Jan (V)
  13  Abram Sani
  16  Cerovšek Matej
  18  Čučnik Robert
  19  Božič Jure
  20  Bahč Adrijan
  21  Božič Sergej
  25  Ficko Maj
  27  Pribožič Tim
  40  Planinc David (K)
  46  Mlakar Metelko Nik
  97  Katič Patrik
  98  Dubrić Sanjin
  99  Bračun Urban
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Firšt David
   NŠ NK Krško B
   Zore Janoš
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   0 : 3 11 - Seidl Žan (31')AG
   1 : 7 11 - Seidl Žan (48')
   2 : 7 8 - Planinšek Enej (56')
   NŠ NK Krško B
   0 : 1   18 - Čučnik Robert (25') 
   0 : 2   18 - Čučnik Robert (27') 
   0 : 4   18 - Čučnik Robert (33') 
   0 : 5   10 - Černe Gašper (37') 
   0 : 6   97 - Katič Patrik (43') 
   0 : 7   97 - Katič Patrik (47') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    8 - Planinšek Enej (39')
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan