Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 4. krog 25.09.16
   TEKMA: Brežice 1919 B - NK Hrastnik 2 : 4 1 : 3
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Lončar Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Klarić Aleks (V) 22.08.06
  2  Travnikar Žan 12.06.05
  3  Kranjčič Gal (K) 12.02.06
  4  Vincek Jan 25.11.04
  5  Vrstovšek Maj 13.02.04
  6  Zupančič Alex 30.07.05
  7  Medic Aljaž 03.02.05
  8  Hervol Žiga 06.07.06
  9  Pavlovič Vid 21.09.05
  10  Marinčič Lovro 02.03.05
  11  Bibič Maj 12.08.05
  48  Denžič David 12.02.05
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  4  Stiblik Goran 16.03.04
  5  Marcen Žiga 03.02.04
  8  Privšek Nia Gaia (K) 07.04.06
  12  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  13  Hercegovac Alan 29.06.06
  14  Lučić Kikić Žan 22.08.04
  15  Kicaj Ari 06.06.05
  17  Hafner Luka 09.04.05
  20  Bytyqi Egonis 13.12.04
  27  Muratović Ajda 08.01.05
  29  Golob Iztok 25.01.04
  33  Činžar Žiga 10.05.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   NK Hrastnik
   Privšek Franc
   STRELCI
   Brežice 1919 B
   0 : 3 10 - Marinčič Lovro (20')AG
   1 : 3 3 - Kranjčič Gal (26')
   2 : 4 4 - Vincek Jan (47')
   NK Hrastnik
   0 : 1   17 - Hafner Luka (13') 
   0 : 2   17 - Hafner Luka (14') 
   1 : 4   20 - Bytyqi Egonis (37') 
   OPOMINJANI
   Brežice 1919 B
   NK Hrastnik
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919 B
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan