Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 4. krog 25.09.16
   TEKMA: NK Imeno - NK Celje B 1 : 10 1 : 4
   Kraj: Podčetrtek - Igrišče Podčetrtek    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Mitrovič Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Turk Anže (V) 07.12.05
  4  Juričan Miha 23.01.04
  6  Švajger Miha 21.04.04
  11  Perc Patrik 23.11.04
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  26  Goršek Tim 07.05.05
  27  Kolar Žiga 19.08.05
  28  Toplišek Žan (K) 30.11.04
  29  Pavlić Žan 01.08.05
  30  Verboten Teo 26.10.04
  31  Urlep Blaž 03.01.05
   NK Celje B
Priimek in ime Rojen
  1  Ravnak Denis (V) 14.02.05
  2  Rezar Matevž 17.01.05
  3  Štante Elio - Martin 12.05.05
  4  Stjepanović Njegoš 09.02.05
  5  Crnković Nikola 06.12.05
  8  Jevšenak Florjan (K) 06.04.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Brecl Ojsteršek Urban 14.09.05
  13  Mijošek Tino 16.07.05
  15  Selčan Tit 26.04.05
  16  Milanez Domen 18.08.05
  17  Sitar Tian 01.02.05
  19  Bohinec Kopitar Svit 08.02.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Imeno
   Kranjčec Željko
   NK Celje B
   Bojović Darko
   STRELCI
   NK Imeno
   1 : 4 27 - Kolar Žiga (20')
   NK Celje B
   0 : 1   11 - Benedejčič Matevž (2') 
   0 : 2   9 - Šarlah Enej (14') 
   0 : 3   9 - Šarlah Enej (15') 
   0 : 4   9 - Šarlah Enej (19') 
   1 : 5   11 - Benedejčič Matevž (40') 
   1 : 6   9 - Šarlah Enej (42') 
   1 : 7   11 - Benedejčič Matevž (45') 
   1 : 8   9 - Šarlah Enej (50') 
   1 : 9   16 - Milanez Domen (57') 
   1 : 10   4 - Stjepanović Njegoš (59') 
   OPOMINJANI
   NK Imeno
   NK Celje B
   IZKLJUČENI
   NK Imeno
   NK Celje B
   MENJAVE
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
NK Šampion : NK Šmartno 1928 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan