Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 3. krog 18.09.16
   TEKMA: NK Šampion B - Mons Claudius 7 : 0 4 : 0
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Halilović Denis
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Cvek Blaž (V) 02.08.05
  3  Presinger Nik 24.07.05
  5  Malinger Martin 01.02.04
  6  Liković Noel 19.12.05
  8  Drobne Maj 29.03.05
  9  Hodnik Nik Gašper 02.05.05
  10  Krajnc Jakob (K) 29.05.05
  12  Žolgar Jean Luka (V) 23.04.04
  14  Jazavac Mirza 28.03.05
  15  Lončar Žak 16.08.04
  16  Kusić Aleksandar Sven 02.06.05
  17  Ivanković Vid 08.02.04
  18  Kolar Jan 24.04.04
  19  Selčan Urh 20.05.05
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  1  Tramšek Jan (V) 23.11.05
  2  Kos Aljaž 05.09.06
  3  Močnik Jure 19.07.04
  4  Kos Sebastijan 19.11.04
  5  Prevolšek Jaka 28.04.05
  6  Kores Tilen 25.06.05
  7  Vreš Alen 03.02.04
  8  Režek Gregor 06.01.05
  9  Šturbej Luka 08.09.05
  10  Očko Žiga 16.05.06
  11  Krivec Enej (K) 18.07.05
  13  Dragaš Žiga 05.09.05
  17  Smeh Dominik 20.09.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Đorđevič Jure
   Mons Claudius
   Krivec Andrej
   STRELCI
   NK Šampion B
   1 : 0 14 - Jazavac Mirza (4')
   2 : 0 16 - Kusić Aleksandar Sven (13')
   4 : 0 19 - Selčan Urh (29')
   5 : 0 9 - Hodnik Nik Gašper (31')
   6 : 0 8 - Drobne Maj (37')
   7 : 0 14 - Jazavac Mirza (44')
   Mons Claudius
   3 : 0   9 - Šturbej Luka (24')  AG
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
   Mons Claudius
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   Mons Claudius
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan