Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 3. krog 18.09.16
   TEKMA: NK Hrastnik - NK Radeče 7 : 1 3 : 0
   Kraj: Hrastnik - NK Hrastnik    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Sedlarevič Nikodin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  4  Stiblik Goran 16.03.04
  5  Marcen Žiga (K) 03.02.04
  6  Mladenović Mateo 01.10.05
  7  Muratović Ajda 08.01.05
  8  Privšek Nia Gaia 07.04.06
  10  Hercegovac Alan 29.06.06
  12  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  14  Lučić Kikić Žan 22.08.04
  17  Hafner Luka 09.04.05
  20  Bytyqi Egonis 13.12.04
  29  Golob Iztok 25.01.04
  32  Činžar Žiga 10.05.05
   NK Radeče
Priimek in ime Rojen
  1  Lipec Kristijan (V) 19.05.05
  2  Lapornik Val Anton 23.06.05
  3  Dornik Aljaž 11.02.04
  4  Rainer Jaka 25.03.05
  5  Čolić Peter 02.10.05
  6  Tratar Blaž 24.01.05
  7  Esih Nejc (K) 03.06.04
  8  Esih Patrik 16.10.05
  9  Šemić Elmin 24.07.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Hrastnik
   Privšek Franc
   NK Radeče
   Pukl Igor
   STRELCI
   NK Hrastnik
   1 : 0 8 - Privšek Nia Gaia (15')
   2 : 0 29 - Golob Iztok (24')
   3 : 0 20 - Bytyqi Egonis (25')
   4 : 0 8 - Privšek Nia Gaia (33')
   5 : 0 20 - Bytyqi Egonis (38')
   6 : 0 8 - Privšek Nia Gaia (44')
   7 : 0 4 - Stiblik Goran (52')
   NK Radeče
   7 : 1   2 - Lapornik Val Anton (59') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
    6 - Mladenović Mateo (49')
   NK Radeče
    5 - Čolić Peter (58')
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   NK Radeče
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
21. krog 26.04.17
NK Šampion : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1
Korotan Prevalje : NK Dravograd 0 : 1
Maribor B : NK Rogaška 1 : 1
Mons Claudius : NK Fužinar Ravne Systems 2 : 0
NK Šmartno 1928 : ŠD Videm 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 3
AjDAS Lenart : Dravinja 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan