Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: Mons Claudius - NK Hrastnik 1 : 4 1 : 2
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec-umetna trava    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Šepec Anže
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  1  Tramšek Jan (V) 23.11.05
  2  Kos Aljaž 05.09.06
  3  Močnik Jure 19.07.04
  4  Kos Sebastijan 19.11.04
  5  Prevolšek Jaka 28.04.05
  6  Kores Tilen 25.06.05
  7  Vreš Alen 03.02.04
  9  Šturbej Luka 08.09.05
  10  Očko Žiga 16.05.06
  11  Krivec Enej (K) 18.07.05
  13  Dragaš Žiga 05.09.05
  15  Režek Gregor 06.01.05
  17  Smeh Dominik 20.09.05
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  4  Stiblik Goran 16.03.04
  5  Marcen Žiga 03.02.04
  8  Privšek Nia Gaia 07.04.06
  9  Kicaj Ari 06.06.05
  10  Hercegovac Alan 29.06.06
  12  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  14  Lučić Kikić Žan (K) 22.08.04
  17  Hafner Luka 09.04.05
  20  Bytyqi Egonis 13.12.04
  29  Golob Iztok 25.01.04
  32  Činžar Žiga 10.05.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Krivec Andrej
   NK Hrastnik
   Privšek Franc
   STRELCI
   Mons Claudius
   NK Hrastnik
   0 : 1   17 - Hafner Luka (1') 
   1 : 1   4 - Stiblik Goran (4')  AG
   1 : 2   20 - Bytyqi Egonis (12') 
   1 : 3   20 - Bytyqi Egonis (41') 
   1 : 4   8 - Privšek Nia Gaia (43') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   NK Hrastnik
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
21. krog 26.04.17
NK Šampion : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1
Korotan Prevalje : NK Dravograd 0 : 1
Maribor B : NK Rogaška 1 : 1
Mons Claudius : NK Fužinar Ravne Systems 2 : 0
NK Šmartno 1928 : ŠD Videm 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 3
AjDAS Lenart : Dravinja 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan