Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - NK Šampion B 0 : 4 0 : 4
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Krog Borut
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Gajšek Tristan (V) 23.08.05
  2  Golež Aljaž 19.11.04
  3  Hercog Tilen 09.08.05
  4  Murko Mihael (K) 22.01.04
  5  Gaberšek Matija 09.05.04
  6  Bizjak Jure 12.01.04
  7  Gajser Alen 14.12.04
  8  Planinšek Enej 24.07.04
  9  Grobin Jaka 07.09.05
  10  Skale Uroš 04.07.05
  11  Seidl Žan 15.12.05
  13  Uršič Bine 13.01.04
  14  Mikez Tjaš 02.08.05
  17  Lah Koštomaj Žan 30.01.04
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Žolgar Jean Luka (V) 23.04.04
  2  Jagodič Timotej 27.03.04
  3  Lončar Žak 16.08.04
  4  Presinger Nik 24.07.05
  5  Drobne Maj (K) 29.03.05
  6  Krajnc Jakob 29.05.05
  7  Kusić Aleksandar Sven 02.06.05
  8  Malinger Martin 01.02.04
  9  Cizej Erik 30.09.04
  10  Ivanković Vid 08.02.04
  12  Cvek Blaž (V) 02.08.05
  17  Hodnik Nik Gašper 02.05.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Firšt David
   NK Šampion B
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Šampion B
   0 : 1   9 - Cizej Erik (4') 
   0 : 2   8 - Malinger Martin (6') 
   0 : 3   9 - Cizej Erik (14') 
   0 : 4   9 - Cizej Erik (15') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Šampion B
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Šampion B
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan