Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 2. krog 10.09.16
   TEKMA: NŠ NK Krško C - NK Celje B 0 : 6 0 : 2
   Kraj: Krško - Športni park Matija Gubec - umetna trava    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Lončar Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško C
Priimek in ime Rojen
  1  Omerzu Samo (V) 29.05.05
  2  Molan Tim 18.06.04
  3  Miklič Aljaž 10.02.04
  4  Prebejšek Nejc 10.10.04
  5  Krošelj Denis 29.01.05
  6  Vidmar Anže 09.07.05
  7  Bajrektarević Sarim 21.02.05
  8  Tršinar Martin (K) 11.11.05
  9  Jakše Urban Urh 08.08.05
   NK Celje B
Priimek in ime Rojen
  1  Ravnak Denis (V) 14.02.05
  2  Rezar Matevž 17.01.05
  4  Stjepanović Njegoš 09.02.05
  5  Crnković Nikola 06.12.05
  7  Bohinec Kopitar Svit 08.02.05
  8  Jevšenak Florjan (K) 06.04.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V) 14.09.05
  13  Mijošek Tino 16.07.05
  15  Selčan Tit 26.04.05
  16  Milanez Domen 18.08.05
  17  Sitar Tian 01.02.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško C
   Zore Janoš
   NK Celje B
   Bojović Darko
   STRELCI
   NŠ NK Krško C
   NK Celje B
   0 : 1   8 - Jevšenak Florjan (19') 
   0 : 2   8 - Jevšenak Florjan (23') 
   0 : 3   11 - Benedejčič Matevž (36') 
   0 : 4   11 - Benedejčič Matevž (42') 
   0 : 5   11 - Benedejčič Matevž (46') 
   0 : 6   8 - Jevšenak Florjan (60') 
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško C
   NK Celje B
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško C
   NK Celje B
   MENJAVE
   NŠ NK Krško C
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan