Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 1. krog 07.09.16
   TEKMA: Brežice 1919 B - Mons Claudius 8 : 1 3 : 0
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Klarić Aleks (V) 22.08.06
  2  Gregel Naj 01.03.06
  3  Gašparin Domen 15.09.04
  4  Bibič Maj 12.08.05
  5  Travnikar Žan 12.06.05
  6  Pavlovič Vid 21.09.05
  8  Hervol Žiga (K) 06.07.06
  9  Kranjčič Gal 12.02.06
  11  Bogovič Tevž 09.01.06
  40  Vincek Jan 25.11.04
  41  Vrstovšek Maj 13.02.04
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  1  Tramšek Jan (V) 23.11.05
  3  Močnik Jure 19.07.04
  4  Prevolšek Jaka 28.04.05
  6  Kores Tilen 25.06.05
  7  Vreš Alen 03.02.04
  9  Šturbej Luka 08.09.05
  10  Očko Žiga 16.05.06
  11  Krivec Enej 18.07.05
  13  Dragaš Žiga (K) 05.09.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Brežice 1919 B
   Mlakar Alojz
   Mons Claudius
   Potočnik Matej
   STRELCI
   Brežice 1919 B
   1 : 0 41 - Vrstovšek Maj (7')
   2 : 0 41 - Vrstovšek Maj (14')
   3 : 0 11 - Bogovič Tevž (18')
   4 : 0 41 - Vrstovšek Maj (33')
   6 : 1 41 - Vrstovšek Maj (46')
   7 : 1 41 - Vrstovšek Maj (57')
   8 : 1 11 - Bogovič Tevž (59')
   Mons Claudius
   4 : 1   9 - Šturbej Luka (37') 
   5 : 1   10 - Očko Žiga (43')  AG
   OPOMINJANI
   Brežice 1919 B
   Mons Claudius
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919 B
   Mons Claudius
   MENJAVE
   Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan