Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 1. krog 04.09.16
   TEKMA: NK Radeče - NK Imeno 2 : 3 2 : 1
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Mitrovič Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime Rojen
  1  Lipec Kristijan (V) 19.05.05
  6  Šemić Elmin 24.07.06
  7  Esih Nejc 03.06.04
  8  Dornik Aljaž (K) 11.02.04
  9  Rainer Jaka 25.03.05
  11  Tratar Blaž 24.01.05
  19  Esih Patrik 16.10.05
  20  Čolić Peter 02.10.05
  21  Lapornik Val Anton 23.06.05
   NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Pavlić Žan (V) 01.08.05
  4  Juričan Miha 23.01.04
  7  Perc Patrik 23.11.04
  11  Švajger Miha 21.04.04
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  24  Kovač Matic 23.06.05
  26  Goršek Tim 07.05.05
  27  Kolar Žiga 19.08.05
  28  Toplišek Žan (K) 30.11.04
  30  Verboten Teo 26.10.04
  31  Urlep Blaž 03.01.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Radeče
   Pukl Igor
   NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   NK Radeče
   1 : 0 20 - Čolić Peter (4')
   2 : 0 20 - Čolić Peter (19')
   NK Imeno
   2 : 1   28 - Toplišek Žan (27') 
   2 : 2   27 - Kolar Žiga (49') 
   2 : 3   27 - Kolar Žiga (54') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče
   NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   NK Imeno
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan