Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 15. krog 14.05.17
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - NK Imeno 5 : 1 1 : 0
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 31
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  2  Golež Aljaž (K)
  5  Gaberšek Matija
  8  Šumlak Blaž
  9  Murko Mihael
  11  Saramati Rinor
  12  Gajšek Tristan (V)
  15  Mikez Tjaš
  17  Planinšek Enej
  18  Grobin Jaka
  19  Smole Šantek David
  20  Bračun Nik
  21  Lah Koštomaj Žan
  22  Hercog Tilen
  23  Uršič Bine
   NK Imeno
Priimek in ime
  1  Turk Anže
  4  Juričan Miha
  5  Ledinek Marcel
  6  Švajger Miha
  11  Perc Patrik
  15  Fistrić Blaž
  24  Kovač Matic
  26  Goršek Tim
  27  Kolar Žiga
  28  Toplišek Žan
  29  Pavlić Žan
  30  Verboten Teo
  31  Urlep Blaž
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Firšt Uroš
   NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 19 - Smole Šantek David (17')
   2 : 0 2 - Golež Aljaž (35')
   3 : 0 2 - Golež Aljaž (39')
   4 : 0 11 - Saramati Rinor (50')
   4 : 1 22 - Hercog Tilen (54')AG
   5 : 1 19 - Smole Šantek David (56')
   NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    17 - Planinšek Enej (28')
   NK Imeno
    30 - Verboten Teo (58')
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Imeno
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan