Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 14. krog 07.05.17
   TEKMA: Mons Claudius - NŠ NK Krško B 2 : 8 0 : 3
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec-umetna trava    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Vozlič David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  1  Bračun Davor (V) 24.03.04
  6  Bele Tai 10.05.06
  7  Očko Žiga 16.05.06
  8  Čančala Luka 19.07.04
  9  Šturbej Luka 08.09.05
  10  Prevolšek Jaka 28.04.05
  11  Kores Tilen 25.06.05
  13  Dragaš Žiga (K) 05.09.05
  14  Kos Sebastijan 19.11.04
  16  Tramšek Jan 23.11.05
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime Rojen
  2  Kodrič Jernej 01.01.05
  11  Božič Sergej 01.01.05
  16  Cerovšek Matej (V) 24.01.04
  18  Čučnik Robert 20.07.04
  19  Božič Jure 03.07.05
  23  Medved Val (V) 14.02.05
  25  Ficko Maj 29.08.04
  40  Planinc David 12.05.04
  90  Srpčič Nik 21.04.05
  97  Katič Patrik (K) 05.04.05
  98  Dubrić Sanjin 21.12.05
  99  Bračun Urban 20.06.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Zupanc Rafael
   NŠ NK Krško B
   Zore Janoš
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 3 13 - Dragaš Žiga (31')
   2 : 5 13 - Dragaš Žiga (45')
   NŠ NK Krško B
   0 : 1   97 - Katič Patrik (23') 
   0 : 2   40 - Planinc David (24') 
   0 : 3   98 - Dubrić Sanjin (29') 
   1 : 4   90 - Srpčič Nik (32') 
   1 : 5   18 - Čučnik Robert (44') 
   2 : 6   19 - Božič Jure (50') 
   2 : 7   97 - Katič Patrik (57') 
   2 : 8   97 - Katič Patrik (59') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan