Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 14. krog 07.05.17
   TEKMA: Mons Claudius - NŠ NK Krško B 2 : 8 0 : 3
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec-umetna trava    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Vozlič David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime
  1  Bračun Davor (V)
  6  Bele Tai
  7  Očko Žiga
  8  Čančala Luka
  9  Šturbej Luka
  10  Prevolšek Jaka
  11  Kores Tilen
  13  Dragaš Žiga (K)
  14  Kos Sebastijan
  16  Tramšek Jan
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime
  2  Kodrič Jernej
  11  Božič Sergej
  16  Cerovšek Matej (V)
  18  Čučnik Robert
  19  Božič Jure
  23  Medved Val (V)
  25  Ficko Maj
  40  Planinc David
  90  Srpčič Nik
  97  Katič Patrik (K)
  98  Dubrić Sanjin
  99  Bračun Urban
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Zupanc Rafael
   NŠ NK Krško B
   Zore Janoš
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 3 13 - Dragaš Žiga (31')
   2 : 5 13 - Dragaš Žiga (45')
   NŠ NK Krško B
   0 : 1   97 - Katič Patrik (23') 
   0 : 2   40 - Planinc David (24') 
   0 : 3   98 - Dubrić Sanjin (29') 
   1 : 4   90 - Srpčič Nik (32') 
   1 : 5   18 - Čučnik Robert (44') 
   2 : 6   19 - Božič Jure (50') 
   2 : 7   97 - Katič Patrik (57') 
   2 : 8   97 - Katič Patrik (59') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan