Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 12. krog 09.04.17
   TEKMA: Zreče - Rudar Velenje B 2 : 2 0 : 1
   Kraj: Zreče - Zreče    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Kozole Klemen
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  2  Hren Niko
  4  Marzidošek Aljaž (K)
  5  Gričnik Gregor
  7  Bezjak Nejc
  8  Filipič Kristjan
  9  Vodeb Dorian
  10  Podgrajšek Aljaž
  11  Goršek Žan
  13  Obrul Anže
  15  Hren Matevž
  16  Sadek Rok
  30  Tiganj Almin (V)
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  3  Meža Miha
  4  Anić Juriy
  5  Bulajić Leon
  7  Hodžić Bajro
  9  Muharemović Amar
  10  Škrobar Matej
  11  Mujičić Sinaj
  15  Omerović Alen
  17  Pavić Marcel
  19  Šišarica Alex
  20  Siočić Aid Denaj (K)
  21  Ibrahimović Dino
  22  Dedić Elmas
  99  Reberšak Ježovnik Niklas (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zreče
   Dejić Dejan
   Rudar Velenje B
   Dedič Rusmin
   STRELCI
   Zreče
   1 : 2 4 - Marzidošek Aljaž (48')
   2 : 2 4 - Marzidošek Aljaž (55')
   Rudar Velenje B
   0 : 1   9 - Muharemović Amar (18') 
   0 : 2   15 - Omerović Alen (34') 
   OPOMINJANI
   Zreče
    11 - Goršek Žan (56')
   Rudar Velenje B
   IZKLJUČENI
   Zreče
   Rudar Velenje B
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan