Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 12. krog 09.04.17
   TEKMA: NK Vojnik - NK Šmartno 1928 1 : 4 1 : 3
   Kraj: Vojnik - Vojnik    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime Rojen
  1  Benčina Vid (V) 22.04.04
  3  Selčan Tevž 07.08.05
  4  Stopinšek Domen 10.12.05
  5  Stropnik Domen 12.07.04
  7  Lah Tilen 09.08.05
  8  Korošec Stian 03.08.04
  9  Pehar Jakob 30.05.05
  11  Marš Žiga 16.01.05
  12  Hostnik Metod (V) 23.06.05
  17  Vilč Miha Žiga 21.02.05
  19  Čadej Denis 13.11.04
  27  Grum Tiven (K) 02.07.04
  69  Komplet Miha 04.04.04
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  1  Matjaž Žiga (V) 18.02.04
  8  Zapušek Jure 02.09.05
  13  Hudolin Oskar 27.10.05
  14  Pirečnik Nik 16.12.06
  15  Stojko Krevzel Gal 22.07.06
  18  Potočnik Anej 10.10.06
  19  Fajdiga Žak 26.06.05
  20  Pirečnik Rok Jože (K) 08.07.04
  21  Rajter Krebs Tilen 03.12.05
  25  Dogaris Maj 19.07.04
  26  Pečnik Marcel 17.10.06
  27  Suljanovič Jan 11.12.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vojnik
   Koren Zlatko
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   STRELCI
   NK Vojnik
   1 : 0 9 - Pehar Jakob (2')
   NK Šmartno 1928
   1 : 1   21 - Rajter Krebs Tilen (3') 
   1 : 2   20 - Pirečnik Rok Jože (6') 
   1 : 3   21 - Rajter Krebs Tilen (16') 
   1 : 4   21 - Rajter Krebs Tilen (43') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   NK Šmartno 1928
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
9. krog 14.10.17
Korotan Prevalje : Zreče 1 : 2
Fosilum Šentjur : S.Rojko Dobrovce 2 : 4
Mons Claudius : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2
Pohorje : AjDAS Lenart 4 : 1
Dravinja : Šampion 0 : 0
Kety EMMI Bistrica : Tehnotim Pesnica 0 : 0
Videm : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan