Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 12. krog 09.04.17
   TEKMA: Dravinja B - NK Vransko 0 : 6 0 : 2
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Štefane Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja B
Priimek in ime Rojen
  2  Strmšek Miha 14.09.06
  3  Špes Marko 12.03.04
  4  Gošnik Lenart 10.05.06
  7  Ercek Erazem 12.06.05
  8  Strnad Bor 11.01.05
  9  Črešnar Tjaš 24.05.06
  10  Marčič Tomaž (K) 20.09.04
  11  Jeseničnik Žiga 11.12.05
  12  Petrič Anže (V) 05.04.04
  19  Kotnik Ažbe 19.07.06
  20  Šipka Tian 04.07.06
  22  Lipuš Mark 25.02.05
   NK Vransko
Priimek in ime Rojen
  2  Brglez Iza (K) 29.05.04
  3  Grabner Žan 09.02.04
  4  Božič Luka 17.05.06
  5  Pirnat Lan 18.11.04
  6  Piskar Gal 16.12.05
  7  Praprotnik Lovro 15.03.05
  8  Drofenik Žiga 18.12.04
  12  Bajde Samo (V) 04.03.04
  14  Turecki Gal 29.07.05
  15  Turnšek Žiga 09.02.05
  16  Grobljar Nejc 19.06.06
  17  Aleš Kristjan 17.02.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja B
   Golčman Tomaž
   NK Vransko
   Jesenik Denis
   STRELCI
   Dravinja B
   NK Vransko
   0 : 1   7 - Praprotnik Lovro (11') 
   0 : 2   7 - Praprotnik Lovro (24') 
   0 : 3   7 - Praprotnik Lovro (46') 
   0 : 4   6 - Piskar Gal (47') 
   0 : 5   2 - Brglez Iza (58') 
   0 : 6   8 - Drofenik Žiga (59') 
   OPOMINJANI
   Dravinja B
   NK Vransko
   IZKLJUČENI
   Dravinja B
   NK Vransko
   MENJAVE
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
9. krog 14.10.17
Korotan Prevalje : Zreče 1 : 2
Fosilum Šentjur : S.Rojko Dobrovce 2 : 4
Mons Claudius : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2
Pohorje : AjDAS Lenart 4 : 1
Dravinja : Šampion 0 : 0
Kety EMMI Bistrica : Tehnotim Pesnica 0 : 0
Videm : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan