Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 11. krog 02.04.17
   TEKMA: ND Polzela - NK Vojnik 4 : 0 4 : 0
   Kraj: Polzela - Športni park Breg pri Polzeli    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  1  Račnik Urh (V) 16.06.04
  3  Popović Alen 20.08.04
  4  Jotić Matijaš 06.01.04
  5  Ocvirk Jan Matjaž 29.11.04
  7  Šljivar Mirza (K) 16.01.04
  9  Vrbovšek Dominik 07.11.05
  10  Novak Jure 12.04.05
  15  GOLTNIK LOVRO 13.05.05
  16  Satler Vid 18.06.04
  17  Mak Gašper 08.08.05
  18  Urankar Luka 20.02.04
  19  Svatina Krištof 30.09.04
  20  Lesjak Anže 30.03.04
  21  Temaj Egzon 30.01.04
  22  Marsel Tian 18.02.06
   NK Vojnik
Priimek in ime Rojen
  1  Benčina Vid (V) 22.04.04
  5  Komplet Miha 04.04.04
  7  Lah Tilen 09.08.05
  9  Pehar Jakob 30.05.05
  11  Marš Žiga 16.01.05
  12  Tržan Tim 11.11.05
  17  Turnšek Sebastjan 13.01.04
  19  Čadej Denis 13.11.04
  27  Grum Tiven (K) 02.07.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   NK Vojnik
   Koren Zlatko
   STRELCI
   ND Polzela
   1 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (10')
   2 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (25')
   3 : 0 7 - Šljivar Mirza (27')
   4 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (29')
   NK Vojnik
   OPOMINJANI
   ND Polzela
   NK Vojnik
    7 - Lah Tilen (53')
   IZKLJUČENI
   ND Polzela
   NK Vojnik
   MENJAVE
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan