Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 11. krog 01.04.17
   TEKMA: NK Vransko - NK Ljubno 4 : 1 2 : 0
   Kraj: Vransko - Videm Vransko    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Sedlarevič Zoran
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vransko
Priimek in ime Rojen
  2  Brglez Iza (K) 29.05.04
  3  Grabner Žan 09.02.04
  7  Praprotnik Lovro 15.03.05
  8  Drofenik Žiga 18.12.04
  9  Pirnat Lan 18.11.04
  12  Bajde Samo (V) 04.03.04
  13  Božič Luka 17.05.06
  14  Turecki Gal 29.07.05
  15  Turnšek Žiga 09.02.05
  16  Poljanšek Aleš 14.04.05
  17  Aleš Kristjan 17.02.04
   NK Ljubno
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  3  Lemež Anej 22.08.05
  5  Vodušek Miha 18.12.04
  6  Arnič Patrik 14.04.04
  7  Zamernik Rok 03.03.05
  8  Jeraj Kimi 20.04.05
  9  Vincek Nik 12.09.04
  10  Maurič Matevž 25.05.04
  11  Poličnik Maks (K) 20.07.05
  13  Presečnik Matic 01.06.05
  14  Rezoničnik Urh 09.11.04
  15  Prislan Nik 18.02.04
  16  Klačko Lik Filip 18.10.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vransko
   Jesenik Denis
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   STRELCI
   NK Vransko
   1 : 0 17 - Aleš Kristjan (3')
   2 : 0 16 - Poljanšek Aleš (30')
   3 : 0 7 - Praprotnik Lovro (37')
   4 : 0 8 - Drofenik Žiga (43')
   NK Ljubno
   4 : 1   11 - Poličnik Maks (51') 
   OPOMINJANI
   NK Vransko
   NK Ljubno
   IZKLJUČENI
   NK Vransko
   NK Ljubno
   MENJAVE
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan