Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 10. krog 26.03.17
   TEKMA: Dravinja B - NK Šoštanj 0 : 7 0 : 5
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Štefane Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja B
Priimek in ime Rojen
  4  Špes Marko 12.03.04
  5  Wravor Matevž 19.01.06
  6  Drobne Jošt 24.09.05
  7  Ercek Erazem 12.06.05
  8  Strnad Bor 11.01.05
  9  Črešnar Tjaš 24.05.06
  10  Marčič Tomaž 20.09.04
  11  Jeseničnik Žiga 11.12.05
  19  Šipka Tian 04.07.06
   NK Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Ledinek Nik 24.10.05
  2  Andrejc Mark 02.07.05
  3  Goršek Erik 26.11.04
  4  Pečnik Jaka 07.10.05
  6  Xhoxhaj Anid 02.04.05
  7  Avdić Elmir 10.03.05
  8  Nahtigal Klemen 06.11.05
  9  Menih Dokl Jošt 14.09.05
  10  Kavšak Ožbej 07.09.04
  11  Strmčnik Denis 25.02.04
  12  Jelenko Tjaš 29.08.05
  13  Lamešić Denis 25.12.05
  14  Andrejc Tim 15.11.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja B
   Golčman Tomaž
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   STRELCI
   Dravinja B
   NK Šoštanj
   0 : 1   8 - Nahtigal Klemen (18') 
   0 : 2   8 - Nahtigal Klemen (19') 
   0 : 3   9 - Menih Dokl Jošt (21') 
   0 : 4   7 - Avdić Elmir (24') 
   0 : 5   8 - Nahtigal Klemen (29') 
   0 : 6   10 - Kavšak Ožbej (41') 
   0 : 7   11 - Strmčnik Denis (55') 
   OPOMINJANI
   Dravinja B
   NK Šoštanj
   IZKLJUČENI
   Dravinja B
   NK Šoštanj
   MENJAVE
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
21. krog 26.04.17
NK Šampion : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1
Korotan Prevalje : NK Dravograd 0 : 1
Maribor B : NK Rogaška 1 : 1
Mons Claudius : NK Fužinar Ravne Systems 2 : 0
NK Šmartno 1928 : ŠD Videm 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 3
AjDAS Lenart : Dravinja 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan