Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 10. krog 26.03.17
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - ND Polzela 0 : 5 0 : 2
   Kraj: Šmartno ob Paki - Štadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Mitrovič Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  1  Matjaž Žiga (V) 18.02.04
  8  Zapušek Jure (K) 02.09.05
  10  Rajter Krebs Tilen 03.12.05
  11  Pirečnik Nik 16.12.06
  12  Rakun Marko 22.01.05
  13  Hudolin Oskar 27.10.05
  14  Potočnik Anej 10.10.06
  15  Stojko Krevzel Gal 22.07.06
  16  Pečnik Marcel 17.10.06
  17  Dogaris Maj 19.07.04
  18  Pirečnik Rok Jože 08.07.04
  19  Fajdiga Žak 26.06.05
  26  Vodovnik Tilen 05.08.05
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  1  Račnik Urh (V) 16.06.04
  3  Popović Alen 20.08.04
  4  Jotić Matijaš 06.01.04
  5  Ocvirk Jan Matjaž 29.11.04
  6  MILČIĆ LEON 19.03.05
  7  Šljivar Mirza (K) 16.01.04
  9  Vrbovšek Dominik 07.11.05
  10  Novak Jure 12.04.05
  13  Kovač Klemen 22.02.05
  15  GOLTNIK LOVRO 13.05.05
  16  Satler Vid 18.06.04
  18  Svatina Krištof 30.09.04
  19  Urankar Luka 20.02.04
  20  Marsel Tian 18.02.06
  21  Temaj Egzon 30.01.04
  22  Puncer Aljaž Žan 28.09.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   ND Polzela
   0 : 1   7 - Šljivar Mirza (6') 
   0 : 2   7 - Šljivar Mirza (15') 
   0 : 3   7 - Šljivar Mirza (36') 
   0 : 4   7 - Šljivar Mirza (40') 
   0 : 5   10 - Novak Jure (48') 
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
   ND Polzela
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   ND Polzela
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
9. krog 14.10.17
Korotan Prevalje : Zreče 1 : 2
Fosilum Šentjur : S.Rojko Dobrovce 2 : 4
Mons Claudius : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2
Pohorje : AjDAS Lenart 4 : 1
Dravinja : Šampion 0 : 0
Kety EMMI Bistrica : Tehnotim Pesnica 0 : 0
Videm : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan