Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 9. krog 30.10.16
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - NK Vransko 3 : 0 3 : 0
   Kraj: Šmartno ob Paki - Štadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Božičevič Bor
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  6  Fajdiga Žak 26.06.05
  7  Pirečnik Rok Jože 08.07.04
  8  Zapušek Jure (K) 02.09.05
  9  Rajter Krebs Tilen 03.12.05
  11  Kokol Filip 19.04.05
  12  Medved Klemen (V) 09.12.05
  13  Hudolin Oskar 27.10.05
  14  Dogaris Maj 19.07.04
  15  Stojko Krevzel Gal 22.07.06
  16  Rakun Marko 22.01.05
  17  Potočnik Anej 10.10.06
   NK Vransko
Priimek in ime Rojen
  2  Brglez Iza (K) 29.05.04
  3  Grabner Žan 09.02.04
  5  Paulič Samo 20.02.04
  6  Štancer Andraž 09.03.05
  8  Drofenik Žiga 18.12.04
  9  Pirnat Lan 18.11.04
  10  Mojzeš Pascal 03.03.04
  12  Bajde Samo (V) 04.03.04
  13  Božič Luka 17.05.06
  14  Turecki Gal 29.07.05
  16  Poljanšek Aleš 14.04.05
  17  Aleš Kristjan 17.02.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   NK Vransko
   Jesenik Denis
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   1 : 0 9 - Rajter Krebs Tilen (5')
   2 : 0 11 - Kokol Filip (24')
   3 : 0 9 - Rajter Krebs Tilen (44')
   NK Vransko
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
    8 - Zapušek Jure (29')
   NK Vransko
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   NK Vransko
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan