Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 8. krog 26.10.16
   TEKMA: NK Šoštanj - NK Vojnik 3 : 2 1 : 1
   Kraj: Šoštanj - Široko    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Ledinek Nik (V) 24.10.05
  3  Andrejc Mark 02.07.05
  5  Pusovnik Blaž 13.04.04
  6  Stropnik Urh 16.08.05
  7  Lamešić Denis 25.12.05
  8  Nahtigal Klemen 06.11.05
  9  Kavšak Ožbej (K) 07.09.04
  10  Menih Dokl Jošt 14.09.05
  11  Tonkli Alex 16.08.05
  12  Jelenko Tjaš (V) 29.08.05
  13  Strmčnik Denis 25.02.04
  14  Avdić Elmir 10.03.05
  15  Andrejc Tim 15.11.04
  16  Novak Jan 12.05.04
   NK Vojnik
Priimek in ime Rojen
  1  Benčina Vid (V) 22.04.04
  4  Pehar Jakob 30.05.05
  7  Komplet Miha 04.04.04
  15  Krhlanko Tilen (K) 28.07.04
  16  Turnšek Sebastjan 13.01.04
  17  Selčan Tevž 07.08.05
  19  Čadej Denis 13.11.04
  22  Marš Žiga 16.01.05
  25  Tržan Tim 11.11.05
  31  Stopinšek Domen 10.12.05
  40  Grum Tiven 02.07.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   NK Vojnik
   Koren Zlatko
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 1 13 - Strmčnik Denis (27')
   2 : 1 9 - Kavšak Ožbej (32')
   3 : 1 13 - Strmčnik Denis (41')
   NK Vojnik
   0 : 1   17 - Selčan Tevž (19') 
   3 : 2   17 - Selčan Tevž (51') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
    8 - Nahtigal Klemen (59')
   NK Vojnik
    15 - Krhlanko Tilen (39')
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   NK Vojnik
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
25. krog 20.05.17
Mons Claudius : NK ZU-VIL Brunšvik 0 : 1
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
NK Fužinar Ravne Systems : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Dravinja : NK Dravograd 2 : 4
AjDAS Lenart : ŠD Videm 4 : 1
NK Šampion : NK Rogaška 3 : 5
Maribor B : NK Šmartno 1928 15 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan