Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 8. krog 24.10.16
   TEKMA: Rudar Velenje B - NK Šmartno 1928 0 : 6 0 : 1
   Kraj: Velenje - Umetna trava    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Plavše Timotej
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  3  Agim Ameti
  5  Anić Juriy
  7  Mujičić Sinaj
  8  Siočić Aid Denaj
  10  Pavić Marcel
  11  Atelšek Rednak Gal
  14  Meža Miha
  15  Ibrahimović Dino (K)
  16  Dedić Elmas
  17  Šišarica Alex
  18  Škrobar Matej
  22  Supovec Anej
  23  Jovanović Lan (V)
  99  Reberšak Ježovnik Niklas (V)
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Matjaž Žiga (V)
  2  Fajdiga Žak
  6  Kotnik Klemen
  7  Pirečnik Rok Jože
  8  Zapušek Jure (K)
  9  Rajter Krebs Tilen
  11  Kokol Filip
  12  Medved Klemen (V)
  13  Hudolin Oskar
  14  Rakun Marko
  15  Stojko Krevzel Gal
  17  Dogaris Maj
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Dedič Rusmin
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   0 : 6 18 - Škrobar Matej (57')AG
   NK Šmartno 1928
   0 : 1   9 - Rajter Krebs Tilen (21') 
   0 : 2   9 - Rajter Krebs Tilen (37') 
   0 : 3   9 - Rajter Krebs Tilen (46') 
   0 : 4   14 - Rakun Marko (53') 
   0 : 5   14 - Rakun Marko (55') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   NK Šmartno 1928
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan