Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 8. krog 23.10.16
   TEKMA: Zreče - NK Ljubno 2 : 3 1 : 0
   Kraj: Zreče - Zreče    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Kozole Klemen
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  1  Vodeb Dorian (V) 17.04.04
  2  Hren Matevž 10.04.06
  4  Marzidošek Aljaž 16.07.05
  7  Bezjak Nejc 15.09.06
  8  Filipič Kristjan 17.09.05
  9  Gričnik Gregor 05.05.05
  10  Podgrajšek Aljaž 10.02.05
  11  Goršek Žan (K) 20.07.04
  14  Obrul Anže 30.04.04
  15  Sadek Rok 08.09.04
  16  Hren Niko 30.09.05
  17  Herman Enej 31.01.06
   NK Ljubno
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  4  Vincek Nik 12.09.04
  5  Vodušek Miha 18.12.04
  6  Gluk Jošt 20.02.05
  7  Arnič Patrik 14.04.04
  8  Maurič Matevž 25.05.04
  9  Presečnik Matic 01.06.05
  10  Klačko Lik Filip 18.10.05
  11  Poličnik Maks 20.07.05
  13  Suljanovič Jan 11.12.05
  14  Zamernik Rok 03.03.05
  18  Jeraj Kimi 20.04.05
  19  Rezoničnik Urh (K) 09.11.04
  20  Prislan Nik 18.02.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zreče
   Dejić Dejan
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   STRELCI
   Zreče
   1 : 0 17 - Herman Enej (16')
   2 : 0 17 - Herman Enej (31')
   NK Ljubno
   2 : 1   19 - Rezoničnik Urh (40') 
   2 : 2   13 - Suljanovič Jan (49') 
   2 : 3   11 - Poličnik Maks (55')  11m
   OPOMINJANI
   Zreče
   NK Ljubno
    2 - Naglič Valentin (35')
   IZKLJUČENI
   Zreče
   NK Ljubno
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan