Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 8. krog 23.10.16
   TEKMA: NK Vransko - ND Polzela 3 : 0 0 : 0
   Kraj: Vransko - Videm Vransko    Gledalcev: 100
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vransko
Priimek in ime Rojen
  2  Brglez Iza 29.05.04
  3  Grabner Žan 09.02.04
  6  Štancer Andraž 09.03.05
  7  Praprotnik Lovro 15.03.05
  8  Drofenik Žiga 18.12.04
  9  Pirnat Lan 18.11.04
  10  Mojzeš Pascal 03.03.04
  11  Beršnjak David (K) 09.02.04
  12  Bajde Samo (V) 04.03.04
  13  Božič Luka 17.05.06
  14  Turecki Gal 29.07.05
  17  Aleš Kristjan 17.02.04
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  1  Račnik Urh (V) 16.06.04
  2  Puncer Aljaž Žan 28.09.04
  3  Popović Alen 20.08.04
  4  Svatina Krištof 30.09.04
  5  Ocvirk Jan Matjaž 29.11.04
  6  Temaj Egzon 30.01.04
  7  Šljivar Mirza (K) 16.01.04
  9  Lesjak Anže 30.03.04
  10  Urankar Luka 20.02.04
  11  Novak Jure 12.04.05
  13  Zelenović Aljoša 10.09.04
  14  Jotić Matijaš 06.01.04
  15  Kovač Klemen 22.02.05
  18  Mak Gašper 08.08.05
  20  Marsel Tian 18.02.06
  21  Satler Vid 18.06.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vransko
   Jesenik Denis
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Vransko
   1 : 0 17 - Aleš Kristjan (32')
   3 : 0 10 - Mojzeš Pascal (46')
   ND Polzela
   2 : 0   18 - Mak Gašper (39')  AG
   OPOMINJANI
   NK Vransko
   ND Polzela
    18 - Mak Gašper (31')
   IZKLJUČENI
   NK Vransko
   ND Polzela
   MENJAVE
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan