Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 4. krog 18.10.16
   TEKMA: Dravinja B - ND Polzela 1 : 6 1 : 2
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Pahole Jože
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja B
Priimek in ime
  7  Brglez Benjamin
  8  Kotnik Ažbe
  9  Jager Tilen
  10  Kos Luke
  11  Drobne Jošt (K)
  12  Petrič Anže (V)
  13  Vodovnik Simon
  15  Cugmas Gašper
  19  Črešnar Tjaš
  20  Strnad Bor
   ND Polzela
Priimek in ime
  1  Račnik Urh (V)
  2  Puncer Aljaž Žan
  3  Popović Alen
  4  Svatina Krištof
  5  Ocvirk Jan Matjaž
  6  Temaj Egzon
  7  Šljivar Mirza (K)
  8  Kovač Klemen
  10  Novak Jure
  13  Satler Vid
  14  Mak Gašper
  20  Marsel Tian
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja B
   Golčman Tomaž
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   Dravinja B
   1 : 0 20 - Strnad Bor (8')
   ND Polzela
   1 : 1   3 - Popović Alen (17') 
   1 : 2   7 - Šljivar Mirza (30') 
   1 : 3   10 - Novak Jure (37') 
   1 : 4   10 - Novak Jure (45') 
   1 : 5   3 - Popović Alen (51') 
   1 : 6   10 - Novak Jure (58') 
   OPOMINJANI
   Dravinja B
    13 - Vodovnik Simon (49')
   ND Polzela
   IZKLJUČENI
   Dravinja B
   ND Polzela
   MENJAVE
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan