Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 7. krog 16.10.16
   TEKMA: ND Polzela - Rudar Velenje B 5 : 0 4 : 0
   Kraj: Polzela - Športni park Breg pri Polzeli    Gledalcev: 31
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  1  Račnik Urh (V) 16.06.04
  2  Puncer Aljaž Žan 28.09.04
  3  Popović Alen 20.08.04
  4  Svatina Krištof 30.09.04
  5  Ocvirk Jan Matjaž 29.11.04
  6  Temaj Egzon 30.01.04
  7  Šljivar Mirza 16.01.04
  8  Novak Jure 12.04.05
  9  Kovač Klemen 22.02.05
  10  Urankar Luka 20.02.04
  13  Zelenović Aljoša 10.09.04
  14  Jotić Matijaš 06.01.04
  18  Marsel Tian 18.02.06
  20  Mak Gašper 08.08.05
  21  Satler Vid 18.06.04
   Rudar Velenje B
Priimek in ime Rojen
  4  Pavić Marcel 28.01.05
  8  Siočić Aid Denaj (K) 07.05.04
  9  Atelšek Rednak Gal 10.02.05
  10  Mujičić Sinaj 17.05.05
  11  Omerović Alen 21.02.05
  13  Anić Juriy 18.10.05
  14  Bulajić Leon 10.03.05
  15  Ibrahimović Dino 24.08.04
  16  Šišarica Alex 03.03.05
  17  Dedić Elmas 29.09.05
  18  Škrobar Matej 21.01.04
  19  Meža Miha 16.08.04
  23  Reberšak Ježovnik Niklas (V) 09.08.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   Rudar Velenje B
   Bernjak Sebastjan
   STRELCI
   ND Polzela
   1 : 0 18 - Marsel Tian (12')
   2 : 0 3 - Popović Alen (18')
   3 : 0 7 - Šljivar Mirza (21')
   4 : 0 3 - Popović Alen (22')
   Rudar Velenje B
   5 : 0   13 - Anić Juriy (53')  AG
   OPOMINJANI
   ND Polzela
    21 - Satler Vid (28')
   Rudar Velenje B
    13 - Anić Juriy (58')
   IZKLJUČENI
   ND Polzela
   Rudar Velenje B
   MENJAVE
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan