Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: NK Šoštanj - ND Polzela 1 : 3 0 : 2
   Kraj: Šoštanj - Široko    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Ledinek Nik (V) 24.10.05
  2  Stropnik Urh 16.08.05
  3  Andrejc Mark 02.07.05
  4  Xhoxhaj Anid 02.04.05
  5  Pusovnik Blaž 13.04.04
  6  Goršek Erik 26.11.04
  7  Lamešić Denis 25.12.05
  8  Nahtigal Klemen 06.11.05
  9  Kavšak Ožbej (K) 07.09.04
  10  Menih Dokl Jošt 14.09.05
  11  Tonkli Alex 16.08.05
  12  Jelenko Tjaš (V) 29.08.05
  13  Strmčnik Denis 25.02.04
  14  Avdić Elmir 10.03.05
  15  Novak Jan 12.05.04
  16  Andrejc Tim 15.11.04
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  1  Račnik Urh (V) 16.06.04
  2  Puncer Aljaž Žan 28.09.04
  3  Popović Alen 20.08.04
  4  Svatina Krištof 30.09.04
  5  Ocvirk Jan Matjaž (K) 29.11.04
  6  Temaj Egzon 30.01.04
  7  Šljivar Mirza 16.01.04
  8  Urankar Luka 20.02.04
  9  Lesjak Anže 30.03.04
  10  Novak Jure 12.04.05
  13  Marsel Tian 18.02.06
  14  Mak Gašper 08.08.05
  19  Satler Vid 18.06.04
  21  Jotić Matijaš 06.01.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 2 10 - Menih Dokl Jošt (35')
   ND Polzela
   0 : 1   7 - Šljivar Mirza (2') 
   0 : 2   7 - Šljivar Mirza (7') 
   1 : 3   3 - Popović Alen (47') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   ND Polzela
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   ND Polzela
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
15. krog 18.03.17
Maribor B : Mons Claudius 2 : 1
NK Rogaška : NK Dravograd 2 : 2
S.Rojko Dobrovce : NK Šampion 1 : 0
Korotan Prevalje : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1
ŠD Videm : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
NK Šmartno 1928 : AjDAS Lenart 0 : 3
NK ZU-VIL Brunšvik : Dravinja 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan