Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: Rudar Velenje B - NK Vransko 0 : 7 0 : 2
   Kraj: Velenje - Umetna trava    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Borovnik Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  3  Meža Miha
  4  Anić Juriy
  5  Hodžić Bajro
  7  Mujičić Sinaj
  8  Siočić Aid Denaj (K)
  9  Supovec Anej
  11  Ibrahimović Dino
  13  Krehmić Benjamin
  14  Dedić Elmas
  17  Šišarica Alex
  19  Pavić Marcel
  23  Jovanović Lan (V)
  99  Reberšak Ježovnik Niklas (V)
   NK Vransko
Priimek in ime
  2  Brglez Iza
  3  Grabner Žan
  5  Paulič Samo
  6  Štancer Andraž
  7  Praprotnik Lovro
  8  Drofenik Žiga
  9  Pirnat Lan
  10  Mojzeš Pascal
  11  Beršnjak David (K)
  12  Bajde Samo (V)
  14  Turecki Gal
  16  Poljanšek Aleš
  17  Aleš Kristjan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Dedič Rusmin
   NK Vransko
   Jesenik Denis
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   NK Vransko
   0 : 1   7 - Praprotnik Lovro (8') 
   0 : 2   11 - Beršnjak David (10') 
   0 : 3   7 - Praprotnik Lovro (33') 
   0 : 4   11 - Beršnjak David (46') 
   0 : 5   17 - Aleš Kristjan (47') 
   0 : 6   7 - Praprotnik Lovro (54') 
   0 : 7   8 - Drofenik Žiga (57') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   NK Vransko
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   NK Vransko
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan