Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 5. krog 02.10.16
   TEKMA: ND Polzela - Zreče 6 : 0 2 : 0
   Kraj: Polzela - Športni park Breg pri Polzeli    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Skornšek Črt
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  1  Račnik Urh (V) 16.06.04
  2  Puncer Aljaž Žan 28.09.04
  3  Popović Alen 20.08.04
  5  Ocvirk Jan Matjaž 29.11.04
  6  Temaj Egzon 30.01.04
  7  Šljivar Mirza (K) 16.01.04
  8  Urankar Luka 20.02.04
  9  Lesjak Anže 30.03.04
  10  Novak Jure 12.04.05
  13  Zelenović Aljoša 10.09.04
  15  Jotić Matijaš 06.01.04
  19  Mak Gašper 08.08.05
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  1  Vodeb Dorian (V) 17.04.04
  2  Tiganj Almin 07.04.05
  3  Herman Enej (K) 31.01.06
  4  Marzidošek Aljaž 16.07.05
  7  Bezjak Nejc 15.09.06
  9  Kristavčnik Matej 28.10.04
  10  Podgrajšek Aljaž 10.02.05
  14  Goršek Žan 20.07.04
  15  Gričnik Gregor 05.05.05
  17  Obrul Anže 30.04.04
  18  Filipič Kristjan 17.09.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   Zreče
   Dejić Dejan
   STRELCI
   ND Polzela
   1 : 0 8 - Urankar Luka (6')
   2 : 0 5 - Ocvirk Jan Matjaž (8')
   3 : 0 7 - Šljivar Mirza (40')
   4 : 0 8 - Urankar Luka (47')
   5 : 0 7 - Šljivar Mirza (57')
   6 : 0 8 - Urankar Luka (60')
   Zreče
   OPOMINJANI
   ND Polzela
   Zreče
   IZKLJUČENI
   ND Polzela
   Zreče
   MENJAVE
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan