Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 4. krog 28.09.16
   TEKMA: NK Ljubno - NK Šmartno 1928 0 : 1 0 : 1
   Kraj: Ljubno ob Savinji - Foršt    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  3  Lemež Anej 22.08.05
  4  Maurič Matevž 25.05.04
  5  Poličnik Maks 20.07.05
  6  Gluk Jošt 20.02.05
  7  Sem Luka 09.07.06
  8  Jeraj Kimi (K) 20.04.05
  9  Presečnik Matic 01.06.05
  10  Klačko Lik Filip 18.10.05
  11  Suljanovič Jan 11.12.05
  13  Vodušek Miha 18.12.04
  14  Zamernik Rok 03.03.05
  15  Arnič Patrik 14.04.04
  16  Vincek Nik 12.09.04
  19  Rezoničnik Urh 09.11.04
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  1  Matjaž Žiga (V) 18.02.04
  2  Emeršič Teo 27.12.05
  5  Fajdiga Žak 26.06.05
  6  Sušnik Jaka 05.04.05
  7  Pirečnik Rok Jože 08.07.04
  8  Dogaris Maj 19.07.04
  9  Rajter Krebs Tilen 03.12.05
  10  Zapušek Jure (K) 02.09.05
  13  Hudolin Oskar 27.10.05
  14  Vodovnik Tilen 05.08.05
  15  Stojko Krevzel Gal 22.07.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   STRELCI
   NK Ljubno
   NK Šmartno 1928
   0 : 1   9 - Rajter Krebs Tilen (15') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno
   NK Šmartno 1928
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan